Гумат + 7 мікроелементів "Провентус"

Гумат + 7 мікроелементів "Провентус" від компанії ᐉ АГРОМАГАЗИН «ELIT-AGRO» / ТОВАРИ для будинку, саду, городу - фото 1
12 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 350 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
50 - 100 ₴
 Нова Пошта
70 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Добриво для підживлення будь-якої рослинності на підвіконні, в саду або городі. Діюча речовина: натрієві та калійні солі гумінових кислот.

Гумат +7 виробляється на высокоокисленных бурих вугіллях, містить 80-88% солей гумінових кислот (гумати) і 7 основних мікроелементів, необхідних для життєдіяльності рослин. Це Fe-0,4%, Cu-0,2%, Zn-0,2%, Mn-0,17%, Мо-0,018%, З-0,02%, В-0,2%; NPK 1,5-0,15-5. Порошок, добре розчинний у воді (на 96%), можливе незначне випадання пластівчастого осаду.

 

Особливості препарату

Гумат + 7 - це поліпшена версія попереднього покоління препарату, який називався Гумат 80 і був досить популярний у садівників. Гумат 80 містить у собі тільки гумінові кислоти (80%) і є регулятором росту рослин. Гумус - це основна органічна речовина грунту, а гумінові кислоти - високомолекулярні сполуки, що утворюються при розкладанні грунтової органіки, і містять амінокислоти, полісахариди, вітаміни, гормоноподібні й інші речовини. Так ось, у препараті Гумат + 7 гумінові кислоти у формі комплексних сполук з мінералами, що дає синергетичний ефект, тому препарат є одночасно регулятором росту і добрив. Але Гумат +7 не може розглядатися як основне добриво для підживлення рослин, тільки як додаткове. Адже основна функція препарату - поліпшити біохімію грунту, тому в його складі немає фосфору, і дуже мала частка азоту.

Гумінові кислоти покращують енергетичний обмін у грунті, відновлюють баланс мікроелементів у субстраті, сприяючи переходу мікроелементів в хелатні форму - органічних сполук, доступних для засвоєння рослинами, зменшує дію важких металів і вміст нітратів. Застосування Гумату + 7 активізує синтез білків, вуглеводів, що сприяє підвищенню інтенсивності процесів дихання, фотосинтезу і водообміну, покращує ріст кореневої системи.

Гумати більш ефективні на піщаних ґрунтах, бідних на органіку (т .е. власним гумусом), а також на кислих ґрунтах після вапнування або на лужних грунтах з низьким вмістом заліза.

Застосування

Гумат 7 доцільно застосовувати спільно з комплексними мінеральними добривами у весняно-літній період, але виробник радить норму основного добрива при цьому зменшити (про це нижче). Також можна застосовувати Гумат 7 восени і взимку, коли від основного добрива необхідно відмовитися.

1 г препарату Гумат+7 розчинити у 10-15 л води. Якщо у вас немає ваг, орієнтуйтеся на колір розчину - він повинен бути кольору неміцно завареного чаю (світло-коричневий, а не як чифір). Цим розчином треба поливати рослини з розрахунку 4-5 л на 1 кв. метр грунту. Збільшувати дозування не варто, так як високі дози гуматів (перевищення від 500 мг/л) пригнічують ріст кореневої системи і надземної частини рослин. Полив регулятором росту проводити 3-4 рази за період активного росту рослин з березня по липень - в період брунькування, під час утворення зав'язей і дозрівання плодів. Періодичність поливу гуматами повинна становити 14 днів.

Для замочування насіння 0,5 г Гумат+7 розчинити в 1 л води. Якщо це багато, то розводите на склянці води, орієнтуючись на колір розчину - приблизно на самому кінчику ножа, щоб вийшов розчин слабо коричневий. Насіння замочувати протягом 1-3 діб, але не довше, ніж належить конкретного виду рослин.

Внесення Гумату+7 у грунт, без розведення розчину проводитися з розрахунку 10 г препарату на 2-3 кв. м. Рівномірно розсипати препарат навряд чи вийде. Тому простіше всього відсипати в банку трішки сухого піску, додати до нього гумати, закрити кришкою і ретельно потрясти банку. Потім розсипати пісок рівним шаром по поверхні землі і перекопувати або рихлити.

Для зміцнення розсади Гумат+7 потрібно використовувати відразу з першим поливом після посіву. Потім кожні 10-14 днів. Якщо застосовуєте добрива для підживлення розсади, норму їх обов'язково треба зменшити як мінімум на 30%.

Гумат+7 з добривами

Препарат Гумат+7 - це не комплексне добриво, воно незбалансоване за NPK для постійних підживлень, оптимально по калію підходить тільки для квітів і овочів, які повинні в короткі терміни зацвісти і відпрацювати урожай. При необхідності додаткових підгодівлі поєднуйте Гумат тільки з азотними добривами або чергуйте їх з повним комплексним добривом.

Правильніше навесні підгодовувати (вносити в грунт при перекопуванні або пересадці) азотні добрива, а через два тижні після пересадки (посадки розсади) провести обприскування рослин розчином гумату по листу. При одночасному внесенні Гумат80 або Гумат+7 з азотними добривами у грунт, частку азотних добрив варто знизити до 40-50% від рекомендованої. Не поєднуйте підгодівлі Гуматом калію або Гумат+7 з калійними добривами, щоб не викликати передозування калієм.

Не поєднуйте Гумат калію, Гумат80 або Гумат+7 з фосфорними добривами, такими, як суперфосфат та інші, - в спільних сумішах відбувається утворення нерозчинних і неусвояемых рослинами сполук! Фосфорні добрива потрібно чергувати, але так як Гумат+7 сам по собі збільшує кількість рухомого фосфору в грунті, то наступні підживлення фосфором потрібно застосовувати в зниженій дозі (зменшити норму на 30-40%).

Ефективність гуматів особливо проявила себе в бакових сумішах, тобто суміщених розчинах із засобами захисту рослин - це скорочує час хімічного стресу у рослин. Але перш ніж складати бакові суміші, потрібно провести перевірку на сумісність Гуматів з пестицидами. В окремій ємності змішайте препарати в невеликій кількості і переконайтеся, що не відбувається випадання осаду. Курдюмов радить у своїй книзі поєднувати Гумат80 і Гумат+7 з Акварином, Силоміць і ЕМ-препаратами.

Токсичність

Гумат має 4 клас небезпеки для людини. Нефітотоксичний і не накопичується в рослинах. Однак при передозуванні у грунті, здатний пригнічувати життєдіяльність рослин, а також може спровокувати ураження бактеріальними інфекціями. Якщо ви поливали кімнатні квіти і розвели занадто концентрований розчин, запобігти передозування можна промити грунт в горщиках - рясно поливати чистою водою, поки вона не почне інтенсивно виливатися з дренажних отворів. Після цього розпушити грунт в горщику і грунтовно підсушити грунт, поливати тільки, коли переконаєтеся, що земля просохла у верхній половині горщика.

Температура зберігання препарату в діапазоні від +5 до +35 °С.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Вид
стимулятор росту рослин
Призначення
підвищення стійкості до стресу
Форма випуску
розчин
Упаковка
пакет
Ефект пестициду
ні
Показати всі